ARŞİVLER

Arşiv İçeriği

Aylık arşiv 17 Temmuz 2022

SENİ UNUTMAYACAĞIZ ENGİN ARSLAN

Engin ARSLAN

Anemon Trekking Spor Kulübü faaliyetlerine ilk defa 15 Nisan 2017 tarihinde Turgutlu Çatalköprü Kayrak köyü Çatma Dağı faaliyeti ile başlayan ve kulübün en fazla faaliyetlerine katılarak büyük katkı sağlayan sporcusu Engin ARSLAN maalesef 16 Temmuz 2022 tarihinde Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinde akciğerinde oluşan enfeksiyonun beyine sıçraması nedeniyle 41 yaşında vefaat etmiştir.

Kulübümüz ile birlikte Engin kardeşimiz Aydın Beşparmak Dağları Latmos Tekerlektepe, Isparta Dedegül Dağları Dedegül Tepe, Dippoyraz Tepe dahil olmak üzere trans faaliyet, İzmir Kemalpaşa Vişneli Gelin Dağı, Yamanlar Dağı, Spil Dağı, Ödemiş Bozdağ, Spil Karlık Tepesi olmak üzere çok sayıda dağa tırmanmıştır. En az 60 faaliyetimize katılarak en çok katkı sağlayan sporcularımızdan birisi olmuştur. Ruhu şad olsun. Mekanı cennet olsun. SENİ UNUTMAYACAĞIZ. SENİ ÖZLEYECEĞİZ.

“Sert Rüzgarlar Yüksek Dağlarda Eser. Doğayı sevmek bir gönül işidir.” Engin ARSLAN

30 YAŞINDAYIZ

Anemon Trekking ‘in 30. Kuruluş Yıldönümünde 11 Temmuz 2022 tarihinde Bursa Mustafa Kemalpaşa Şealesinde güzel bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdik.

11 Temmuz 1992 yılında Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu bünyesinde kurulan Anemon Trekking kesintisiz 30 yıldır Türkiye’nin dört bir tarafında DOĞAYLA İÇ İÇE SIMSICAK. KUTLU OLSUN.