Kuzugöbeği Mantarı

Yunt Dağlarının güzel bir köşesi Büyüksümbüller köyü kırsalı ve Beydere Barajı arasındaki dağlık arazilerde doğa yürüyüşü yapıp, kuzugöbeği ve benzeri mantar arama etkinliği yapacağız. Bulursak toplayacağız. Bulamazsak güzel bir doğa yürüyüşü yaparak YİNE MUTLU bir şekilde evimize dönmüş olacağız. Sabah kahvaltımızı açıksa Büyüksümbüller kahvesinde yapacağız. Açık değilse araziye çıkıp termoslarımızdaki çaylar ile yanımızda getirdiğimiz yiyecekler ile yapacağız. Ramazan nedeniyle köy kahveleri kapalı olabilir ona göre tedbirli gelin. Faaliyetimize herkesi bekleriz.

Program :

9 Nisan 2023 Pazar

08:00 Manisa’dan bölgeye hareket

08:45 Faaliyete başlama

17:00 Faaliyet bitişi ve dönüş

KAYIT ve BİLGİ İÇİN :
Anemon Trekking Whatsap Hattı : 0-850-303 91 11 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

KATILIM VE ÜYELİK :

Anemon Trekking faaliyetlerine ilk defa katılacak olan kişilerden bir defaya mahsus 2023 yılı için üçyüz lira katkı payı alıyoruz. Faaliyetlere katılımı teşvik amacıyla da üç hafta üst üste katılamayanlardan da yüz lira telafi ücreti alıyoruz. Faaliyete düzenli olarak katılan ÜÇ HAFTA ÜST ÜSTE FİRE VERMEYEN arkadaşlara FAALİYETLERİMİZ ÜCRETSİZDİR. Faaliyetlerimize hem sağlığınız hem de cebiniz için düzenli olarak katılmanızı tavsiye ederiz.

NOT :
Programda değişiklikler ve sarkmalar olabilir. Faaliyet esnasında parkurda ayarlama yapılabilir.

ULAŞIM :
Kayıt durumuna göre özel araçlarımız ile veya minibüs/otobüsle ulaşım organize edilecektir. Ücretler ona göre hesaplanacaktır.
Anemon Trekking Whatsap Duyuru Gurubuna üye olarak bundan sonraki etkinliklerimizden haberdar olmak için
WHATSAP İÇİN https://chat.whatsapp.com/EstLmUsfztaBqgDSmO8fPZ
TELEGRAM İÇİN https://t.me/anemontrekking