Dilek Yarım Adası Milli Parkı Koy Gezisi

Bu hafta sonu; mavisi, yeşili iç içe geçmiş Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı Beldesinde bir birinden güzel beş farklı koya ev sahipliği yapan Dilek Yarımadası Milli Parkının koylarının görülmemiş güzel patikalarını birlikte sahil boyu yürüyeceğiz. Bol bol içimize oksijen çekip manzaranın tadını çıkaracağız.

Sabah saat 08:00’de Manisa’dan yola çıkıyoruz. Bir saatlik yolculuktan sonra yol üzerinde Torbalı Çaybaşı köyünde muhteşem ÇITIR İzmir boyoz fırınından boyoz ve börekleri alıp köy kahvesinde kahvaltı yapıp enerji doluyoruz. Kahvaltı sonrası tekrar yola koyulara bir buçuk saatlik yolculuktan sonra Dilek Yarımadası Milli Parkına giriş yapıyoruz. İlk önce Milli parkın en son koyuna doğru gidip Karasu koyundan Kalamaki koyuna doğru yürüyüşe başlıyoruz. Güzel ve hafif bir yürüyüş sonrası araçla Aydınlık koyuna geçiyor Aydınlık koyunu geziyoruz, Aydınlık koyundan sonra İçmeler koyunu geziyoruz ve çıkışta ZEUS MAĞRASINA uğrayıp MAĞARANIN güzelliğini görüp büyülendikten sonra MANİSA’ya doğru dönüşe geçiyoruz. MUTLU OLMAK İÇİN ÇIKIN ÇIKIN GELİN 🙂

⏰Hareket yeri ve saati:

07:40 Hükümet önü
07:45 Ulupark Akbank
07:50 Malta Parkı
07:55 Magnesia Avm
08:00 5M Migros

🗓 20 Ekim Cuma akşamına kadar katılım bilginizi aşağıdaki telefon numaralarına bildiriniz.

ℹ️ BİLGİ VE REZERVASYON
➡️ Önder ERGÜL (WhatsApp)
☎️ 0 534 737 95 35
➡️ Anemon Trekking Whatsapp Hattı
☎️ 0(850) 303 91 11

ÇOK ÖNEMLİ ⚠️
➡️ Bu etkinlik turistik gezi değildir.
➡️ Faaliyetimiz; piknik veya basit bir doğa gezisi olmayıp, orman içi ve doğal alanlarda inişli, çıkışlı spor amaçlı, efor gerektiren bir doğa yürüyüşü aktivitesidir.
➡️ Doğa yürüyüşümüz sırasında; böcekler, sürüngenler, hayvanlar ve birçok bitki türü ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan herhangi birine karşı alerjik durumunuz veya yükseklik gibi gibi doğada karşılaşabileceğiniz bir fobiniz varsa lütfen etkinlik sorumlusuna bildiriniz.
➡️ Yürüyüş rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından verilmiş “YÜRÜYÜŞ LİDERİ” belgesine sahiptirler. Verecekleri kararlara uyulması gerekmektedir.
➡️ Faaliyetlerimiz maliyet paylaşımı şeklinde ücretlendirilmekte olduğundan, son dakika iptalleri organizasyonlarda aksamalara ve katılmak isteyenlerin mağduriyetlerine sebebiyet vermektedir.
➡️ Etkinlik sırasında müze veya ören yeri gibi ücret alınan yerlerde ücreti katılımcı öder.
➡️ Son dakika iptallerini tekrarlayanlar daha sonraki kulübümüz faaliyetlerine alınmayacaktır.

⏳Lütfen 15 dakika önce duraklarda olunuz.

ÜYE OLMAK, KAYIT ve BİLGİ İÇİN :
Anemon Trekking Whatsap Hattı : 0-850-303 91 11 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

NOT :
Programda değişiklikler ve sarkmalar olabilir. Faaliyet esnasında parkurda ayarlama yapılabilir.

ULAŞIM :
Katılım 15 kişiyi geçmesi halinde minibüs veya otobüs tutulacaktır. Araç ücreti katılımcı sayısına göre netleşecektir.

Katılım sayısı 15 kişi altında olması durumunda kendi araçlarımız ile gideceğiz. Kendi aracı olmayanlar bindikleri kişinin aracına uygun bir ücret ödeyecektir. (Kişibaşı ikiyüzelli lira)

Anemon Trekking Whatsap Duyuru Gurubuna üye olarak bundan sonraki etkinliklerimizden haberdar olmak için
WHATSAP İÇİN https://chat.whatsapp.com/EstLmUsfztaBqgDSmO8fPZ
TELEGRAM İÇİN https://t.me/anemontrekking


#doğayürüyüşü #hiking #trekking #dağcılık #manisadağcılık #spildağı #anemontrekking #nature #natural #gezi