8 Ocak 2023 Pazar günü Manisa’dan yola çıkarak ilk önce Çatalköprü köyüne gelip orada kahavaltı yapacağız. Daha sonra muhteşem güzelliği ile Karayüz Kanyonunu gezeceğiz. Karayüz Kanyonunu gezdikten sonra Kızılkeçili köyüne gideceğiz. Kızılkeçili köyünden 6 km mesafe kaydererek Çatma Dağına çıkacağız. Çatma Dağından muhteşem güzelliği ile koca bir çınar ağacının altındaki tarihi dede çeşmesinde ateşimizi yakıp et-sucuk-mangal yapacağız. Öğle molamız sonrası Kızılkeçili köyüne farklı bir rotadan dönerek bu güzel günü sonlandıracağız. Bu güzel faaliyeti sakın kaçırmayın.

Program :

8 Ocak 2023

08:00 Manisa’dan hareket

09:00 Çatalçeşme köyünde kahvaltı ve Karayüz Kanyonu Gezisi

10:30 Kızılkeçili köyüne hareket ve Çatma Dağı Tırmanışı

17:00 Faaliyet bitişi ve dönüş

KAYIT ve BİLGİ İÇİN :
Anemon Trekking Whatsap Hattı : 0-850-303 91 11 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

KATILIM VE ÜYELİK :

Anemon Trekking faaliyetlerine ilk defa katılacak olan kişilerden bir defaya mahsus 2023 yılı için yüz lira katkı payı alıyoruz. Faaliyetlere katılımı teşvik amacıyla da üç hafta üst üste katılamayanlardan da yüz lira telafi ücreti alıyoruz. Faaliyete düzenli olarak katılan ÜÇ HAFTA ÜST ÜSTE FİRE VERMEYEN arkadaşlara FAALİYETLERİMİZ ÜCRETSİZDİR. Faaliyetlerimize hem sağlığınız hem de cebiniz için düzenli olarak katılmanızı tavsiye ederiz.

NOT :
Programda değişiklikler ve sarkmalar olabilir. Faaliyet esnasında parkurda ayarlama yapılabilir.

ULAŞIM :
Kayıt durumuna göre özel araçlarımız ile veya minibüs/otobüsle ulaşım organize edilecektir. Ücretler ona göre hesaplanacaktır.
Anemon Trekking Whatsap Duyuru Gurubuna üye olarak bundan sonraki etkinliklerimizden haberdar olmak için
WHATSAP İÇİN https://chat.whatsapp.com/EstLmUsfztaBqgDSmO8fPZ
TELEGRAM İÇİN https://t.me/anemontrekking